Sondaj: Am procedat bine?
Da
Nu
[Arată rezultate]

Notă: Acesta este un sondaj public, alți utilizatori vor putea vedea ce ați votat.
Evaluare Subiect:
  • 1 Vot(uri) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intre colegi
Sad 

Obisnuia sa stea cu colegii lui la toalete sa fumeze si intr-o zi a aflat si el si colegii lui de dragostea pe care i-o împărtăsesc de la o colega de-a mea cu gura mare.Un tip din anturajul lui, mai tigănus, m-a invitat sa stau cu ei la fumat, era cald afara, eu eram in blugi albastri, adidasi albi si un maiou portocaliu. Aveam un sutien galben si chilotei la fel. Eram blonda natural si ochelari de vedere cu rame maro.
Am acceptat sa stau cu ei si sa chiulesc de la o ora de istorie…după câteva minute au inceut sa rada de mine si sa bată apropouri despre faptul ca îl iubesc pe Florin si ziceau ca si el ma iubeste. Eram eu,Florin, colegul lui brunet si încă un tip cu gagica lui.Tigănusul îmi tot zicea ca ii place de mine si îmi tot punea mâna pe picior si pe umar, făcea multe glume dar eu ma uitam doar la Florin…
După vreo 20 de minute tipul asta brunet si-a dat seama ca nu îl plac si a început sa ma intrebe cât de mult îl plac pe Florin si ce as face pentru el, mi-a tot repetat întrebarea de vreo câteva ori si pana la urma fraiera de mine a zis “orice”. Pana aici mi-a fost…m-a întrebat imediat dacă as face sex cu toti 3 in toaleta pentru Florin. Am ras, eram sigura ca e o gluma dar nimeni nu râdea, ba mai mult, prima propozitie pe care mi-a rostit-o Florin a fost “de ce razi? Raspunde sincer”.
I-am zis ca nu as face pentru ca nu vad sensul si l-am întrebat dacă el si-ar dori asta…iar am făcut o greseala pentru ca a răspuns imediat “bineînseles ca mi-as dori”. De acolo au urmat minute in sir de insistente si inclusiv tipa care era cu noi insista si zicea ca i se pare o idee super!
Îmi plăcea mult atentia pe care mi-o oferea Florin chiar dacă tigănusul continua sa ma pipăie… . Tipa care era cu noi zicea chiar ca si-ar lasa si iubitul sa participe si ca sunt super drăguta…ba mai mult de atât, ea a dat tonul si l-a trimis pe iubitul ei intr-o toaleta si i-a zis sa ma astepte… . Tipul a mers si ea a rămas sa ma convingă, mi se părea super dubioasa situatia dar îmi plăcea atentia, după câteva minute Florin mi-a zis “hai, mergi ca vin si eu mai târziu” nu-mi venea sa cred ca vrea sa facă dragoste cu mine.
Mi-am luat inima in dinti si am intrat in toaleta crezând ca o sa stau acolo si o sa îl astept pe Florin dar tipul de acolo era deja cu scula scoasa si sculata…nu m-am speriat, nu eram straina de sex, o mai făcusem de vreo 2-3 ori dar situatia era ciudata mai ales ca iubita lui era afara. Am mers lângă el si asteptam sa intre Florin in timp ce el si-o freca…s-a uitat la mine si m-a luat de mijloc si a început sa ma sărute cu limba, simteam gustul de tigara si limba lui pe gâtul meu, nici nu mi-am dat seama când avea mâna in chilotii mei, mi-a băgat un deget in păsărica in timp ce ma musca de sani si de acolo m-am umezit si am mers cu valul, m-a întors cu spatele, mi-a dat blugii jos, mi-a scos sanii micuti din sutien, si-a dat cu scula pe la păsărica mea si am simsit-o usor usor cum o bagă, a fost grijuliu, nu o avea nici f. mare, eram doar emotionată, nu simteam mare lucru…mi-a dat pe la spate vreo 6-7 minute si eu ma gândeam doar la Florin pana când mi-a intrerupt gândurile un jet de sperma calda pe spate, eram fericita ca a terminat si ca urmează cel pe care îl iubesc..
A iesit din toaleta si in timp ce ma curătam cu niste hârtie igienica a intrat tiganul. A picat cerul pe mine, nu îmi venea sa cred ca trebuie sa fac sex si cu el doar ca sa îl am pe Florin in mine…
A început sa ma sărute, m-a ridicat pe rezervorul de la WC, eram cu sanii scosi afara din sutien si din maiou si cu blugii ramasi doar pe un picior, m-a crăcănat tare si si-a scos-o din pantaloni.M-a socat, era ffff groasa si fff neagră, era prima oară când vad asa ceva, si-a umezit-o putin, a frecat-o de păsărica mea si mi-a bagat-o tare din prima, m-a durut rău dar noroc ca eram deja uda de la primul, usor usor a început sa între bine si nu îmi venea sa cred ce frumos ma fute, îl tineam de gat si îl strângeam cu unghiile de spate in timp ce el dădea in mine ca nebunul, urlam de placere si auzeam cum rad ceilalti de afara inclusiv Florin si iubita primului care mi-a tras-o.
Avea limba băgată pana in gâtul meu si scula aproape la fel, parca o simteam in gat, ma uitam între picioarele mele si nu îmi venea sa cred ce intra in mine si cât de groasa e…mi-a tras-o asa vreo 10-15 minute si am avut primul orgasm din viasa mea in timp ce ma musca de gat si o avea pe toată in mine…a scos-o brusc si m-a stropit pe burta, pe sani si pe sutien…
A iesit rapid din cabina si l-am auzit cum mi-a zis sa îl astept pe Florin. Îmi tremurau picioarele si îmi era rusine ca va intra Florin si ma va vedea asa, încercam cât mai mult sa ma aranjez…însă după 5-10 minute mi-am dat seama ca e cam liniste afara…am deschis usa si nu mai era nimeni, am iesit afara sa ma asigur, l-am strigat pe Florin dar nu mai era, plecase toată lumea…m-am uitat la ceas si urma sa se sune de iesite in câteva minute… am fugit la ore si am povestit despre treaba asta doar 1 an mai târziu…pana atunci am suferit doar privirile si râsetele celor care au fost de fata.
Răspunde

Caută in Forum:

Utilizatorii care navighează la acest subiect: 1 Vizitator(i)